RZ

Podmínky akce

Máš zájem zapojit se do INOV-8 rally?

Postupuj následovně

  1. Vyber si některou z rychlostních zkoušek (RZ)
  2. Zaběhni si zvolenou RZ a GPS záznam ulož do aplikace Strava (co je to Strava?)
  3. Vrať se zpět sem a zaregistruj se do akce

Registrace do akce INOV-8 rally

Potřebujeme znát Tvé jméno, user name v aplikaci Strava a kontakt abychom mohli vyhodnotit jednotlivé RZ, a také celou INOV-8 rally. V opačném případě Tě nebudeme moci zařadit do boje o roční členství v INOV-8 teamu nebo některou z 94 dalších cen.

* označuje požadované údaje
Souhlas s podmínkami *

Dobré rady

  1. Prostuduj si trasu.
  2. Vytiskni si mapku.
  3. Nahrej si GPX soubor s trasou do svého gps zařízení (pokud můžeš)
  4. Pokud si nejsi na rozcestí jistá/ý, radši zastav a podívej se do mapy (pokud sejdeš z trasy, nebudeme Tě moci zařadit do RZ).

Není Ti něco úplně jasné?

Třeba najdeš svoji odpověď právě zde.

Co je to aplikace Strava?

Strava je aplikace, která může sloužit jako tréninkový deník, ale především poskytuje možnost porovnat se na zvoleném úseku s ostatními běžci, kteří jej již také absolvovali. Je to docela návyková funkce, které alespoň na krátký čas naprosto propadnete. Ve své mobilní verzi pro Android nebo iOS umožňuje zaznamenat aktivitu pomocí Tvého smartphonu. Svůj účet můžeš ovládat buď skrze zmíněnou mobilní aplikaci nebo přes webové rozhraní (www.strava.com), skrze které můžeš nahrávat záznamy svých aktivit také z dalších zařízení, jako jsou hodinky s GPS nebo jiné GPS loggery. Pokud používáš zařízení výrobců jako je Garmin, Suunto, Polar nebo TomTom můžeš jednoduše své aktivity do Stravy nechat automaticky nahrávat. Veškeré podrobnosti k této skvělé aplikaci najdeš na stránkách oficiální podpory: https://support.strava.com/hc/en-us

Proč musím použít aplikaci Strava?

Protože nám Strava nabízí skvělý nástroj, jak porovnat všechny účastníky jednotlivých výzev. Když zaznamenáš absolvování výzvy pomocí Stravy (nebo do ní následně záznam nahraješ), spáruje se Tvoje aktivita s námi vytvořeným segmentem (přesně nadefinovanou tratí) a my tak víme, že jsi danou výzvu řádě absolvoval/a. Navíc  Strava vytvořila toto super video: https://youtu.be/y1KuYV_cZY4

Proč se musím registrovat ještě zde na webu?

Aplikace Strava nám neumožňuje Tě přímo kontaktovat v případě výhry. Navíc pokud nechceš, tak nemusíš v rámci Stravy uvádět své pravé jméno, které je viditelné pro všechny - můžeš uvést např. jen přezdívku. My ale Tvé pravé jméno pro zpracování a doručení výhry potřebujeme. Registrovat se stačí pouze jednou (za předpokladu, že nebudeš až do podzimu měnit své uživatelské jméno na Stravě), a to po absolvování první výzvy.

Můžu běžet jednu RZ vícekrát?

Ano můžeš. Klidně můžeš běžet jednu a tu samou RZ třeba 100x. Do výsledků se Ti bude započítávat nejrychlejší pokus.

Kdy se bude můj výkon započítávat do INOV-8 RALLY?

Do soutěže se započítá pouze ten pokus, který bude zaběhnutý v období trvání akce, tj. od 15. 11. 2016 do 31. 1. 2017. Pouze SHAKEDOWN na Velké Kunratické bude brán v úvahu od 13. 11. 2016 do 31. 1. 2017.

Jaký je princip vyhodnocení jednotlivých RZ?

Princip vyhodnocení jednotlivých RZ je velice jednoduchý, pouze nejrychlejší muž a žena získají speciální tričko. Dále budeme vyhlašovat celkové hodnocení rally, kam se budou započítávat všechny  RZ, které zaběhneš. Připraveno je také bonusové odměňování za více odběhnutých RZ.

Mohu se zúčastnit více RZ?

Samozřejmě! A vřele to doporučujeme. Máme totiž připravené odměny pro 16 účastníků, kteří zvládnout absolvovat přesně 4 RZ. Stejně tak je nachystáno 16 cen pro vás kdo absolvujete přesně 5 a přesně 6 RZ. Dalších 10 cen je připraveno pro ty z vás kdo absolvují 7 a více RZ. Uvedené ceny se budou losovat ze všech, kdo zaběhnou přesně příslušný počet RZ. Seznam cen najdeš v pravidlech.

Musím se zde registrovat pokaždé, když zaběhnu další RZ?

Ne, registrovat se stačí pouze po zaběhnutí Tvé první RZ.

Jsou trasy jednotlivých RZ nějak značené?

Některé ano, některé ne :-). Doporučujeme se informovat v příslušném běžeckém obchodě, který RZ navrhl (pokud je obchod v detailu RZ uveden). Všechny trasy ale vedou po jinak značených cestách a pěšinách (turistické nebo cyklo trasy). Doporučujeme si trasu vždy pečlivě nastudovat, sepsat si itinerář nebo si vytisknout mapku.

Kam mám zaslat připomínku nebo pochvalu?

Psát nám můžeš buď na e-mail inov-8@vavrys.cz nebo přidat příspěvek do příslušné Facebookové události vytvořené pro danou výzvu. Samozřejmě nám můžeš poslat také zprávu na náš Facebook Inov-8 czech & slovakia.

Co dělat, když jsem trasu výzvy proběhl/a správně, ale Strava mě nezařadila do daného segmentu?

  1. I na případy, kdy může vlivem technologického selhání (např. vypadnutí GPS signálu) k tomuto dojít Strava myslí. Potom doporučujeme postupovat dle toho návodu: https://support.strava.com/hc/en-us/articles/216918247-Using-the-Potential-Segment-Match-Analysis-Tool
  2. Pokud se nepodaří Tvůj záznam spárovat s RZ ani podle výše popsaného tipu, tak nám pošli URL adresu příslušného běhu na Stravě na náš e-mail inov-8@vavrys.cz.