Inov-8

RACEULTRATM

TRAILOVÁ BOTA ROKU

Race Ultra 270, Rungo roku

Zjisti, v čem je tato bota výjimečná

a proč ji obouvá více než 4000 trailových
běžců v Česku, na Slovensku.

NAVAZUJEME NA PŘÍBĚH STARÝ 5000 LET

Ötzi, 3 300 př. n. l.

Když bylo v roce 1991 nalezeno v Ötztalských Alpách
tělo člověka napůl uvězněné v ledu, myslelo se původně, že jde
o několik desítek let starou oběť laviny. Pak přišla senzace. Výzkum ukázal, že jde o více než 5000 let starou, mimořádně zachovalou mumii lovce pocházející z mladší doby kamenné.
Na nohou měla obuv, zpracovanou na zcela nečekané vysoké technické úrovni. Boty, které již tenkrát umožňovaly komplexní dlouhodobou ochranu chodidel v těžkém horském terénu.
Otzi
Otzi boty

Inov-8 RACEULTRA, o 5 300 let později...

Přicházíme s konceptem RACEULTRA. Koncept, který byl vyvíjen pro každodenní “trailové” běhání mimo zpevněné cesty. Domovem této boty jsou pěšiny, horské stezky, polní a lesní cesty. Užiješ ji při krátkém výběhu večer po práci, stejně jako při víkendové ultra porci po hřebenech hor.
Pradávné lovce s lukem a šípy vystřídali trailoví běžci. Poslání boty zůstalo i po tisících letech stejné. Ochránit chodilo a dostat nás co nejpohodlněji tam, kam chceme. Už dávno nejde o přežití, úspěch při lovu a podobně. Dnes nám boty, konkrétně ty běžecké, umožňují naplno prožít úžasné chvíle běhu jako takového. Čerpat přitom všudypřítomnou energii přírody, naplno vnímat vůně, barvy a zvuky. Stačí první kopec za městem a ucítíme ten rozdíl. Jsme znovu součástí. Učíme se být vnímavější a pokornější. Boty RACEULTRA Ti jen pomohou umocnit tyto prožitky.
Nic víc, nic míň.
Runner
Runner boty

RACEULTRATM 270

4 mm
Nižší, flexibilnější a dynamičtější verze konceptu RACEULTRA. Pro výkonnostní a pravidelné běžce. Chceš mít špičkovou funkční botu se skvělým gripem a designem - a zároveň botu, která pokryje většinu Tvých potřeb? Tady ji máš. Tohle je range rover zvaný RACEULTRA 270.
Recenzi modelu 270 si můžeš přečíst ZDE.
RUNGO BOTA ROKU

RACEULTRATM 290

8 mm
Vyšší a tužší model RACEULTRA. Univerzální bota s vyšší mírou tlumení pro příležitostné a hobby běžce. Pro všechny, kteří potřebují mít jedny boty na vše a nechtějí dál nic víc řešit. Model oceněný prestižní cenou ISPO Award 2014/15 na největším evropském veletrhu sportovních potřeb v Mnichově.
Recenzi modelu 290 si můžeš přečíst ZDE.
ISPO AWARD