Život je jako trail. Nahoru dolů, v horku i zimě, lehce a na pohodu i ztěžka a se zaťatými zuby. Radost a euforie z každé chvíle bytí stejně jako občasné beznadějné plácání se ve sračkách. Stokrát si můžeš myslet, že horší už to být nemůže - a pak se jen znova a znova divíš, co všechno tě ještě může potkat.

TRAILTOUR je o tom všem ve vysoce koncentrované podobě. Bez stabilizátorů, konzervantů a éček. Neparfémováno, nepasterizováno, nehomogenizováno. Takový reklamní spot na RAW produkt, kde scénáristou, režisérem i hlavním protagonistou jsi jenom ty sám... celý příběh 

Přehled etap

Přehledová mapa ke stažení

JPG (3,1 MB)    PDF (15 MB) 

Pro stažení klikněte pravý tlačítkem myši, uložit odkaz jako.

Základní info k TrailTour

Ve spolupráci s členy Česko-Slovenského INOV-8 týmu a specializovanými běžeckými prodejnami je letos připraveno 50 etap v 7 zemích. Je jen na tobě, kolik etap si zaběhneš. Každou etapu můžeš absolvovat kdykoliv, ve dne, v noci, sám, s kamarády, opakovaně. Do výsledků se ti vždy započte nejrychlejší čas, který se následně převede na body. Na vybraných etapách budou v průběhu TT spouštěny další specifické prémie - např. vrcholové prémie, downhill, rychlostní úsek...

Okno s výsledkovou listinou bude aktualizováno každý večer. Apelujeme na důsledné a rychlé párování vašich běhů do aplikace Strava. Nově je do pravidel přidána max. 5-denní lhůta pro stažení času do aplikace. Důvodem je snaha o uchování atmosféry a atraktivity celé akce pro všechny účastníky.

Novým prvkem letošního ročníku je také možnost stažení etapových map do mobilní aplikace Phonemaps. V ní najdeš samostatnou složku TT se všemi mapami. Aplikace takto může fungovat jako přímá off-line navigace na trati. Na stránce každé etapy najdeš krátký příběh s popisem a gpx. log ke stáhnutí do svých hodinek. Je tu také mapa etapy ke stažení a vytištění. Vřele doporučujeme mít na každé etapě tuto mapu s sebou a doplnit si do ní případně další poznámky. Novinkou na stránce etapy je fotogalerie a diskuzní forum. Budeme rádi za sdílení vašich zážitků, zkušeností, fotek, tipů, poznatků i doporučení pro ostatní. Kromě tohoto fóra na úrovni etapy opět funguje veřejná skupina TrailTour na FB.

I letos se můžeš zapojit do TT ve dvou módech. Pokud chceš figurovat ve výsledkové listině a být ve hře o ceny, je nutné se zaregistrovat. Pokud si chceš některou z etap zaběhnout bez toho, aby ses viděl ve výsledcích, vítej také. Registrace v tomto případě není potřeba, netýkají se tě však žádné ceny v rámci vyhodnocení. Kompletní návod jak se do TrailTour 2018 zapojit najdeš ZDE, kompletní pravidla ZDE.

MINISTR ZDRAVOTNICTVÍ V DEMISI VARUJE: Tato hra je návyková a způsobuje poměrně hezkou závislost.


PŘEJÍT NA SEZNAM ETAP