Boty

RACE ULTRA

Zejména díky širší platformě a brilantně navržené podešvi, je zásadním parametrem tohoto konceptu univerzálnost. Mezipodešev se sklonem 8 mm nabízí vyšší úroveň tlumení a společně s širší platformou tak poskytuje vysokou úroveň došlapové stability při dlouhém běhu.

ROCLITE

Bláto, sníh, břečka, zkrátka měkká trailová podložka a dlouhé vzdálenosti, to jsou základní parametry, na kterých má koncept ROCLITE exklusivní vlastnosti. Hrubý dezén podešve zajistí bezkonkurenční grip na měkkém povrchu, široké a téměř bezešvé svršky jsou pak citlivé k chodidlům i na těch nejdelších vzdálenostech.

TRAILROC

Oproti univerzálnější RACE ULTRA má koncept TRAILROC agresivnější dezén podešve a můžeme tedy očekávat účinější grip v težším terénu. Podešev se díky 3 různým směsím výborně chová na různorodém přírodním podkladu. V nabídce jemožnost výběru sklonu mezipodešve 0, 3 a 6 mm což činí tento koncept velmi zajímavý.

O-ROC

Absolutní offroad, hluboké bláto, led nebo sníh. Přesně do těchto podmínek je určena podešev O-ROC, která je složena ze dvou různě tvrdých směsí pryže. Ve střední, tvrdší části podešve je navíc zalisováno 9 karbidových hřebů, které zajišťují vynikající kontakt na kluzkém povrchu. 

X-TALON

Nenajdete dnes lepší závodní, respektive výkonnostní krosovou podešev než X-TALON. Měkká kontaktní pryž, nabízí společně s agresivním dezénem podešve exklusivní kontakt s podložkou za všech klimatických podmínek. Obrovskou oblibu si získal X-TALON v tzv. obstacle races jako je SPARTAN, TOUGH MUDDER nebo náš český Bahňák.

MUDCLAW

Pokud bychom nazvali podešev X-talon terénní čtyřkolkou, musíme pojmenovat MUDCLAW výkonným traktorem. Žádný líný lakatoš, ale pořádná mašina, která vás vyhrabe i z toho nejhlubšího bláta. Offroad, těžký terén, hluboké bláto a sníh, kde tato podešev směle nahradí i různé řetězy.

a sleduj

2014 Provozuje Vavrys s.r.o.