Inov-8

TrailTour

Běháš.

Objevils to kouzlo, energii, smyslnost, návykovost a krásu běhu, bez které si už dnes nedokážeš představit svůj život. Postupně se zlepšuješ, posouváš se vpřed a cítíš tu výraznou změnu v tvém životě. Najednou je živost pestřejší, barevnější, zábavnější, hravější,… neuvěřitelná energie.

Nastal ale čas, posunout se do dalšího levelu…

Vlastní poznání a objevování vždycky nejvíce posouvalo civilizace vpřed. Neošlapávej stále tu stejnou cyklostezku, na které poznáš maximálně novou kočku s hezkým zadkem. Objevuj. Objevuj své vnitřní limity, objevuj nové kouty nejen našich zemí, objevuj tu neuvěřitelnou a nevyčerpatelnou energii, kterou nám příroda dává. Objev ranní východ slunce na hřebeni hor, kýčovitý rozhled do té naší nádherné zahrádky nebo západ slunce za siluetou dalšího hřebene. Objev v sobě nový rozměr, sbal své kamarády a vyraž poznat něco nového, načerpej energii do dalších dní, vykolej trochu své každodenní rituály a posuň se zase o kousek vpřed. Svět přeje odvážným. Neboj se, stačí se jen rozhodnout…

V rámci trailové série TRAILTOUR jsme připravili 48 etap, kde můžeš zažít a ochutnat různé formy trialového běhu. Jsou zde etapy v příměstských lesích, ryzí horské etapy, technické traily, ale také tvrdé etapy na hraně skyrunningu. Vyber si a vyběhni. Je jen na tobě, jestli vyrazíš jen na jednu etapu nebo procestuješ celou TRAILTOUR. Je jen na tobě, který den a čas si zvolíš. Dobrodružství a poznávání je návykové. Startujeme 27.4. a končíme 15.9. Po vzoru Le Tour hodnotíme celé etapy a jako bonus také vložené vrchařské prémie… Vítězové celé TRAILTOUR se mohou těšit na 3-denní pobyt s ryzím běžeckým programem v anglickém národním parku Lake District, včetně návštěvy centrály inovejtu (duben-květen 2018), další pak na bohatou tombolu ve které je také 1 ticket na 3 denní pobyt v Lake District.

Carpediem!

Martin