44 vrcholů

logo inov-8

Máš zájem získat TERRACLAW 250?

Postupuj následovně

  1. Vyber si aktivní Vrchol
  2. Zaběhni si zvolený Vrchol a GPS záznam ulož do aplikace Strava (co je to Strava?)
  3. Vrať se zpět sem a zaregistruj se do akce

Registrace do akce 44 vrcholů

Potřebujeme znát Tvé jméno, user name v aplikaci Strava kontakt abychom mohli vrcholy vyhodnotit a poslat zprávu, že to jsi třeba právě Ty, kdo vyhrává pár bot INOV-8 TERRACLAW 250.

* povinný údaj
Souhlas s podmínkami *

Dobré rady

  1. Prostuduj si trasu.
  2. Vytiskni si mapku.
  3. Nahrej si GPX soubor s trasou do svého gps zařízení (pokud můžeš)
  4. Pokud si nejsi na rozcestí jistá/ý, radši zastav a podívej se do mapy (pokud sejdeš z trasy, nebudeme Tě moci zařadit do Vrcholu).

Není Ti něco úplně jasné?

Třeba najdeš svoji odpověď právě zde.

Co je to aplikace Strava?

Strava je aplikace, která může sloužit jako tréninkový deník, ale především poskytuje možnost porovnat se na zvoleném úseku s ostatními běžci, kteří jej již také absolvovali. Je to docela návyková funkce, které alespoň na krátký čas naprosto propadnete. Ve své mobilní verzi pro Android nebo iOS umožňuje zaznamenat aktivitu pomocí Tvého smartphonu. Svůj účet můžeš ovládat buď skrze zmíněnou mobilní aplikaci nebo přes webové rozhraní (www.strava.com), skrze které můžeš nahrávat záznamy svých aktivit také z dalších zařízení, jako jsou hodinky s GPS nebo jiné GPS loggery. Pokud používáš zařízení výrobců jako je Garmin, Suunto, Polar nebo TomTom můžeš jednoduše své aktivity do Stravy nechat automaticky nahrávat. Veškeré podrobnosti k této skvělé aplikaci najdeš na stránkách oficiální podpory: https://support.strava.com/hc/en-us

Proč musím použít aplikaci Strava?

Protože nám Strava nabízí skvělý nástroj, jak porovnat všechny účastníky jednotlivých výzev. Když zaznamenáš absolvování výzvy pomocí Stravy (nebo do ní následně záznam nahraješ), spáruje se Tvoje aktivita s námi vytvořeným segmentem (přesně nadefinovanou tratí) a my tak víme, že jsi danou výzvu řádě absolvoval/a. Navíc  Strava vytvořila toto super video: https://youtu.be/y1KuYV_cZY4

Proč se musím registrovat ještě zde na webu?

Aplikace Strava nám neumožňuje Tě přímo kontaktovat v případě výhry. Navíc pokud nechceš, tak nemusíš v rámci Stravy uvádět své pravé jméno, které je viditelné pro všechny - můžeš uvést např. jen přezdívku. My ale Tvé pravé jméno pro zpracování a doručení výhry potřebujeme. Registrovat se stačí pouze jednou (za předpokladu, že nebudeš až do podzimu měnit své uživatelské jméno na Stravě), a to po absolvování první výzvy.

Můžu se zúčastnit jedné výzvy víckrát?

Ano můžeš. Klidně můžeš běžet jednu a tu samou výzvu 100x, ale jen v období, kdy byla výzva aktivní. Do výsledků se Ti bude započítávat nejrychleší čas.

Kdy se bude můj výkon započítávat do soutěže o TERRACLAW 250?

Do soutěže se započítá pouze ten pokus, který bude zaběhnutý v období, kdy je výzva aktivní.

Jaký je princip vyhodnocení jednotlivých Vrcholů?

Princip vyhodnocení jednotlivých výzev je vždy zveřejněn a popsán u popisu konkrétní výzvy.

Mohu se zúčastnit více Vrcholů?

Samozřejmě! Klidně všech 44 :-)

Musím se zde registrovat pokaždé, když zaběhnu další vrchol?

Ne, registrovat se stačí pouze po zaběhnutí Tvé první výzvy.

Jsou trasy Vrcholů nějak značené?

Trasa není značená značením 44 vrcholů. Všechny trasy ale vedou po jinak značených cestách a pěšinách (turistické nebo cyklo trasy). Musíš si trasu vždy pečlivě nastudovat, sepsat si itinerář nebo si vytisknout mapku.

Kam mám zaslat připomínku nebo pochvalu?

Psát nám můžeš buď na e-mail inov-8@vavrys.cz nebo přidat příspěvek do příslušné Facebookové události vytvořené pro danou výzvu. Samozřejmě nám můžeš poslat také zprávu na náš Facebook Inov-8 czech & slovakia.

Co dělat, když jsem trasu výzvy proběhl/a správně, ale Strava mě nezařadila do daného segmentu?

I na případy, kdy může vlivem technologického selhání (např. vypadnutí GPS signálu) k tomuto dojít Strava myslí. Potom doporučujeme postupovat dle toho návodu: https://support.strava.com/hc/en-us/articles/216918247-Using-the-Potential-Segment-Match-Analysis-Tool