Průběžné pořadí

ŽENY

Strava IDBody Celkem
Monika Nytrova4022.59
Petra Buresova3536.03
Lucie Ru3377.70
Eliška Hájková3070.11
Katka Pospíšilová2729.60
Tereza Škrampalová2129.47
Monika Doležalová1608.69
Pítra Landovská1538.29
Kateřina Nováková1242.09
Natalia Hiklova991.70
Julia Šváchová Vintoniv964.19
Anna Michalčáková888.06
Andrea Firešová886.81
Kristýna Hlubučková821.08
Gabriela Hiršová785.63
Terka Odehnalová780.93
Marie Prochazkova741.63
Marie Vondráčková737.72
Markéta Firešová733.51
Barbora Zháňalová715.03
Denisa Kosová680.61
Magdalena Hájková664.50
Petra Koporova639.78
Karolína Teplá638.67
Zdeňka Štěpánová581.34
Bára Škvorová569.16
Alena Bartáková552.79
Dana Kettnerová510.26
Zuzka J.467.99
Magdalena Gajdová428.20
Jana D.427.19
Radka Zemanova410.24
Karolína Hovořáková376.41
Klára Barnatová372.29
Alena Neradova359.83
Dagmar Vršková345.00
Klárka Odehnalová339.79
Monika Molnárová328.18
Zuzana Skvorova308.54
Majda Tuzilova307.38
Barbora Kožnarová300.13
Jitka Klinkerová297.40
Papa ya248.67
Kája Aschermannová246.48
Anežka Hlaváčová226.06
Šárka Houšková223.40
Helena Vidovičová219.02
Tereza Čechová197.38
Misafor Misafor194.09
Pavla Heřmánková187.66
Šárka Sokolářová182.44
Jíťa Jeřábková182.16
Johanka Šimková177.26
Martina Chocholoušová177.21
Monika Vytinova170.79
Zuzka Hendrychová151.06
Evda Magulová148.03
Emma Bednaříková145.17
Lucie Cicvarkova135.90
Dagmar Pichova134.41
Lucie Bittnerova108.73
Vendula Horcickova102.96
Adéla Stránská101.85
Sofie Safkova99.05
Eva Albrechtová88.70
Iveta Albrechtová88.36
Markéta Rotková77.55
Markéta Tesařová75.01
Helena Hankovcová73.20
Anitram Ukrij69.19
Mirka N65.53
Hana Šmelíková65.41
Kristýna Jedličková48.03
Janca Chlapkova43.39
Eliška Tichá14.47
Lea Kleinová5.39
Martina Mišeková0.00
Lenka Micudova0.00
Lenka Hankovcová0.00

MUŽI

Strava IDBody Celkem
Jakub Glonek3771.76
Petr Švácha3553.24
Peter Glončák3424.51
Libor Boleček3305.51
Tomáš Fejfárek2985.32
Tomáš Zelenka2710.77
Duro Mokry2636.30
Adam Hájek2109.27
Lukas Vrany2089.18
Lukáš Fiala1969.87
Patrik Roštík1896.89
Miloš Nykodým1793.13
Tomáš Rusý1485.85
Tomas Stanek1446.95
Lukas Kettner1411.31
Ondra Hlaváč1376.33
Daniel Hájek1351.07
Vladimír Kelbl1112.09
Jiří Rýdel1092.55
Pavel Brlica1062.64
Vojtěch Prášil997.12
Stanislav Mokrý985.89
Alexandr Jordanov979.33
Stepan Zimmermann972.68
Matěj Plch919.30
Tomas Bubela789.40
Adam Jurák788.82
Tomáš Hikl783.99
Vít Bravený636.90
Jan Zháňal625.33
Vojtěch Král601.37
Richard Izák586.36
Martin Majlath571.77
Martin Šmelík563.79
Vojtěch Kettner547.87
Vít Auermüller510.38
Pavel Švácha507.11
Robert Benčík497.72
Martin Lomnicky482.61
Lukáš Hovorka474.95
Roman Zbranek461.44
Ján Piroščák458.67
Marek Minář456.10
Jan Nemecek438.95
Honza Kolorz434.64
Pavel Čáp434.64
Michal Pelisek433.72
Marek Vitula430.43
Martin Baier422.80
Dominik Viglaš412.05
Michal Sukenik404.97
Martin Sq400.17
Adam Škvor399.36
Petr Vítek395.78
Jan Drábek395.43
Tobiáš Goldschmidt393.82
Jiří Skříček393.42
Šimon Hausenblas379.55
Víťa Cubicle371.11
Mirek Tisl366.90
Ondřej Koutný365.42
Jan Červinka355.52
Zdeněk Hruška353.19
Jarri Mekki351.62
Jan Gajda350.81
Michal Jirásek348.82
Adam Mihalov341.69
Luboš Kočvara312.27
Martin Sváček307.97
martin batulka291.50
Marek Lapacek286.97
Jan Bělica283.54
David Hepner279.26
Jan Valenta278.38
Aleš Finstrle275.07
Matěj Kučera271.38
Libor Zřídkaveselý267.52
Milan Magula261.27
Tomáš Beránek241.01
Jindřich Pergler239.96
Martin Janalík238.50
Petr Kozák234.66
Petr Kubíček234.18
Marek Kostka233.91
Petr Přikryl232.16
Tomáš Kobr232.01
Tomas Dlabaja221.30
Libor Novák218.47
Radim Doleček218.05
Matyáš Palan216.88
Daniel Blonski214.37
Andrej Paulen204.55
Lukáš Moser201.63
Pavel Rotek201.62
Karlos Janík197.33
Ondrej Skoba196.64
Radim Soukenka195.05
Jan Bet Prochazka194.79
Ondraash Tluka193.29
Honza Neškudla193.01
Karel Splítek191.58
Ondřej Müller190.62
Ondřej Semík190.29
Jiří P. Lukeš188.57
Petr Polasek187.00
Jan Klusáček186.62
Jan Bezslezina185.42
Sebastian Šafka177.56
Otakar Hirs173.85
Jiří Balej171.50
Palo Pukluš170.93
Ondřej Pospíšil169.68
Tomas Dovala169.04
Jakub Šimon165.49
Ondrej Bóna164.08
Petr Drobek161.93
Vojtěch Marek158.77
Michal Pidanič156.41
Svatoš Coufal154.07
Jenda Schulhof152.11
Tomáš Johanovský150.66
Honza Fiala148.80
Ivan Kestler148.30
Radek Hanak146.61
Martin Hakl142.49
Mirek Rajnoha132.60
Martin Neumann131.44
Táda Mahel126.69
Alois Jaša125.48
Prema Chaloupka121.05
Martin Sonda114.51
Štěpán Mudrák113.38
Zdeněk Gothard113.24
Přemysl Prášek110.18
Jan Kolárik104.61
Jindřich Král 101.55
Osvald Kozak100.45
Tomáš Kapal99.13
Radek Hübl98.23
Vít Kněžínek96.73
Ivo Cicvarek96.34
Adam Jonáš92.69
Jan Milota92.64
Adam Jedlička86.95
Pavel Hruby86.39
Vojtech Podhorny83.61
Vít Vecheta83.20
Dusan Michalek82.12
Daniel Wolf81.72
Ondřej Havlík81.60
Jakub Hruška81.00
Martin Durych77.38
Adam Lisický76.49
Vít Zakouřil75.93
Ota Škvor73.93
Martin Grűnwald71.80
Patrik Bejček69.46
Radim RUNNING TOURS Prague59.67
Ondra Falta58.04
Michal Rybecký57.86
Dan Nebeský56.09
Miroslav Beránek49.03
michael novak46.71
Peter Sreiner43.33
Lukáš Budínský40.34
tomas labudek39.96
Jindřich Korinek38.22
Jan Špelda34.20
Jakub Jedlička33.51
Jiří Hrubý30.54
Roman Pokorný ????????25.59
Michal Procházka19.92
Jan Kefurt7.72
vit urban7.28
Martin Bernovský0.00
Jan Hübner0.00
Lacina Martin0.00
Kamil Štěpánek0.00
Matyas Cermak0.00
Lukáš Růžička0.00
Miroslav Juřík0.00
Stepan Dlabaja0.00
Přemysl Novák0.00
Adam Kožoušek0.00
Vlado Pisar0.00
eda 0070.00
Branislav Francak0.00

KLUBY


[MS] - označení běžeckých seskupení, které jsou uvedeny v žebříčku, ale závodí MIMO SOUTĚŽ bez nároku na vypsanou odměnu. Tato seskupení nesplňují definici klubu, která je popsána v pravidlech TRAILTOUR 2019

KlubBody Celkem
OK Kamenice25326.30
SK Žabovřesky Brno24685.43
[MS ]HorskyBezec.cz12714.33
Cyklobulf Hrobce7645.06
[MS] Slabý Odvar6013.99
Magnus orienteering4497.37
Runninng Zone Brno3823.28
OK99 Hradec Králové3391.38
OOB TJ Turnov1961.98
OK24 Praha1816.09
OK Slavia Hradec Králové1266.75
[MS] Tréninkový orgáč1229.13
[MS] Peak Machine919.30
[MS] Run magazine team893.50
Oddíl OB Kotlářka Praha788.33
TJ Slovan Luhačovice767.46
SKOB Zlín748.21
[MS] Kamzík 1000+663.22
[MS] Mattoni Freerun Zlín619.14
SK Severka Šumperk601.37
OK Lokomotiva Pardubice474.95
[MS] Nechutná společnost434.63
LightBike406.87
[MS] Craft beer runners371.10
KOS Tesla Brno326.51
Sokol Třebíč317.10
[MS] Vivatsport307.97
[MS] Skialp DM300.13
OK Roztoky278.38
Sokol Vlastibořice271.38
SK Babice269.17
[MS] SK Po Zemi247.53
[MS] Hobby Runners Vratimov238.50
[MS] Fenix ski team Jeseník234.18
[MS] Predátor Workout ČB223.40
Musher klub Tlapky v tahu219.02
AK Iscarex Česká Třebová203.40
[MS] Blaks Gang195.05
SK Praga194.79
[MS] TRAILPOINT187.00
[MS] RUNNING PRO169.04
OOB TJ Lokomotiva Beroun165.49
[MS] North Czech Runners148.30
[MS] Orel131.44
[MS] SVVAT114.51
[MS] SK Veská113.38
[MS] Klub Larse Heletága108.73
[MS] Runsport team98.23
[MS] netsystemas.com83.61
[MS] SRTG Praha65.53
[MS] TSSK Team Magneta43.33
[MS] Bernosport Trenčín0.00
[MS] Danube runners0.00
[MS] Dulov0.00